DOBRO týden pro nadaci Radost dětem

pop_up_cz_4

DOBRO týden na e-shopu Povlečemevás.cz

Povlečemevás.cz podporuje nadační fond Radost dětem již 3 roky. Tentokrát jsme se rozhodli prohlásit týden od 11.–17. 9. za DOBRO týden. Z každé objednávky, která u nás v tomto týdnu proběhne, věnujeme 5 % z její hodnoty nadačnímu fondu Radost dětem na pomoc onkologicky a jinak dlouhodobě nemocným dětem a dětem z dětských domovů. 

Jak pomáhá nadační fond Radost dětem

Nadační fond Radost dětem je světlem v životech těch nejzranitelnějších. Pracuje s cílem naplnit sny těžce nemocných dětí a poskytuje podporu těm, kteří se potýkají s těžkou životní situací. Financují léčbu, usnadňují každodenní život a dělají vše pro to, aby byl každý den těchto dětí alespoň o trochu více radostnější. Od roku 2011 pomohli již tisícům dětí.

logo radost dětem

 

Jak můžete pomoci?

Pokud u nás nakoupíte během DOBRO týdne, 5 % z hodnoty vaší objednávky darujeme nadačnímu fondu Radost dětem. Můžete ale přispět také sami a pomoci tak ještě více. Nadační fond má transparentní účet s číslem 26 26 26 66 / 2010, na který můžete zaslat a darovat libovolnou částku a podpořit děti, které se ocitly ve velmi těžké životní situaci.

Rádi bychom poděkovali všem našim zákazníkům za podporu. Bez vás by to nešlo. Děkujeme! Díky vašim objednávkám můžeme společně pomáhat. Pojďte společně s námi šířit DOBRO týden a zvýšit tak podporu nadačnímu fondu Radost dětem, který hrdě plní nelehký úkol. Usnadňuje životy těžce nemocných dětí a dětí z dětských domovů.

Navštivte Radost dětem na jejich webových stránkách: www.radost-detem.cz