Nákup po telefonu 720 996 832   po - pá 7:30 - 16:00 hod.


SLEVA 15 % na kategorii

,,akce tohoto týdne" kód: SLEVA15

.

.


Mikroflanel vs ostatní materiály

Mikroflanel huňatý, plyšový a super teplý kamarád, který v sychravých podzimních dnech nejen příjemně zahřeje vaše prokřehlé údy, navíc vás pohladí, pomazlí a zároveň překvapí hebkostí a měkkostí svého jemného vlasu.

Pokud hledáte ideální volbu do čeho se zachumlat s knížkou, případně šálkem horké čokolády v ruce, myslím, že těžko budete hledat příjemnější náruč, než právě heboučký mikroflanel.

 

Deka

Deka, barevný a teplý pomocník, natolik běžný, že většinou všem uniká jeho všestrannost a širokospektrální využitelnost. Nejenže ohřeje naše promrzlé nohy, navíc ochrání choulostivou sedačku před čokoládou a fixem v tlapkách našich dětí, a následně dokáže skrýt již vzniklé drobné vady na kráse sedačky stávající.


Domácí pohoda

Povlečení

Samotné povlečení se vždy považovalo za ozdobu postelí a chloubu ložnic, do dnešní doby se na tomto faktu moc nezměnilo. Snad jen uspěchaná doba nás nutí volit materiály, které vyžadují menší péči. A co je snazší pro údržbu, než právě mikroflanel. Vyprat, usušit a okamžitě povléci zpět, co víc si přát.

  • Bavlna. Tento materiál je nejvyhledávanějším a také nejobsáhlejším zástupcem v celé barevné říši nejen bavlněného povlečením.
  • Krep. S krepovou úpravou se setkáváme již celá desetiletí. Jedná se o bavlněné krepové povlečení, které díky "krepovatosti" není nutno žehlit a lze ho po sejmutí ze šňůry opět rovnou povléci.

 

  • Mikroflanel. I v této variantě se jedná o zcela nežehlivý, hřejivý a tudíž vyhledávaný materiál převážně v zimním období. Spolehněte se, že právě mikroflanel vám připraví zcela nepopsatelný zážitek, kdy Vás obklopí jemnost, hebkost a příjemné teplo, díky kterému už nikdy nebude chtít svou postel opustit.
  • Mikrovlákno. Pokud hledáte povlečení, která vás v zimně zahřeje a v létě ochladí jste na správném místě. Bohužel pro osoby s kožními změnami není povlečení z mikrovlákna zcela vhodný.
  • Damašek. Tento specifický materiál patří mezi velmi luxusní záležitost, která si vydobyla svůj věhlas nejen svým charakteristickým kontrastně lesklým vzorem, ale hlavně kvalitou damaškového materiálu.
  • Satén. Příznivci tohoto chladivě hladivého doteku si za dlouhá léta své existence ověřili převážně v parných nocích výhody tohoto saténového zázraku.

 

Nebe v posteli

  Prostěradlo

Ozdobná, navíc velice praktická ochrana vaší mnohdy luxusní matrace může matraci nejenom ochránit nýbrž i barevně dozdobit celou místnost.

  • Jersey a froté. Možnost okamžitého povlečení prostěradel bez nutnosti žehlení dostala tyto pružné materiály až jeho na pomyslný vrchol. Taktéž pohoda při povlékání přitahuje stále více nových uživatelů.
  • Plátno. Zastánci naškrobené plátěné klasiky si zde jistě přijdou na své. Možnost vyvářet tento materiál je stále jeho neochvějným plusem, hlavně v přímořských oblastech, kde jsou ve velké míře využívány jako náhrada přikrývek.
  • Mikroflanel. Matrace povlečeny do tohoto huňatého mikroflanelového skvostu nenechají na pochybách o své výjimečnosti vskutku nikoho. Pouze lidé horkokrevní by mohli být zprvu zaskočeni, ovšem ne na dlouho.

 

Záhada tkalcoven

 

Pokud jste se rozhodli řešit vánoční dárky s předstihem a nenechat vše na vánoční dobu, může být právě mikroflanelová deka vašim první vánočním počinem.


Datum zveřejnění: 13.09.2018