Svatební povlečení

Dopřejte si nádherné a pohodlné povlečení na zakončení jednoho z nejkrásnějších dnů v životě. Na svatbě musí všechno hrát a ladit, povlečení není výjimkou. Dotáhněte svou svatbu k dokonalosti krásným svatebním povlečením. Pokud u nás nakoupíte alespoň za 2000 Kč, dostanete navíc dopravu zdarma.

 

Nejkrásnější den i nejkrásnější noc

Když se všechno dobře povede, tak je svatba nejkrásnějším dnem v životě páru. Trumfne ho snad už jen narození společného potomka. Při přípravě svatby myslíme na každý detail a neměli bychom zapomínat ani na povlečení. Je totiž velice důležitou součástí svatebního dne. Právě do něj se se svým protějškem uchýlíte, když je všemu ostatnímu konec, takže musí být pohodlné a musí být krásné. Ráno se poprvé probudíte jako manželé a zasloužíte si být v tom nejpohodlnějším a nejlepším povlečení. Když se dobře a krásně vyspíte, bude vykročit vstříc společné budoucnosti ještě příjemnější. Navíc vám svatební povlečení zůstane jako krásná památka.

 

Na svatbu to nejlepší

Při výběru je samozřejmě třeba zohlednit barevné ladění vaší svatby, ale také materiál, ze kterého povlečení bude. Můžete zvolit tradiční bavlnu, která nikdy nezklame, je jemná, pevná a skvěle odvádí přebytečnou vlhkost. Pokud ale na svatební lože chcete něco výjimečného, zkuste saténové povlečení. Je to luxusní materiál s hladkým lesklým povrchem nebývalé jemnosti. V saténu bude vaše první manželská noc skutečně nezapomenutelným zážitkem.

 

Dar jak se patří

Svatební povlečení může být i skvělý tradiční svatební dar pro novomanžele. Kvalitním a pohodlným povlečením nedarujete pouze praktický kus látky, ale především možnost kvalitního spánku a těch nejkrásnějších snů, což novomanželé jistě ocení.

 

Správný rozměr, to je oč tu běží

Než dokončíte objednávku, je třeba být si jistý rozměrem lůžkovin, na které povlečení kupujete. Pokud povlečení kupujete jako dar, je dobré nenápadně zjistit, jaký rozměr lůžkovin budoucí novomanželé používají. 

V případě, že svatební povlečení pořizujete na svou svatbu a první noc budete trávit v nějakém hotelu a chtěli byste vlastní speciální povlečení pro speciální příležitost, zkontaktujte se dopředu s personálem hotelu, zjistěte rozměry lůžkovin. Nebývá problém se domluvit, že vám postel povléknou a připraví s povlečením podle vašich představ.

Ať už svatební povlečení dostanete jako dar nebo budete mít vlastní ze své svatby, pokaždé, když je nasadíte ve své ložnici, vám připomene ten krásný svatební den, navodí dobrou náladu, klidný spánek a krásné sny. To všechno povlečení dokáže.

34 položek celkem