Obývací pokoj

Vylaďte svůj obývací pokoj k dokonalosti a zároveň výrazně zvyšte jeho komfort. Pomocí polštářků a dek se dají dělat doslova zázraky. Realizace je čistě na vás, my vám nabízíme dopravu zdarma, pokud se vám podaří objednávka nad 2000 Kč.

 

Pohodlí nad zlato

Úplným základem obývacího pokoje musí být nutně pohodlí. Ať už je středobodem vašeho obýváku televize, knihovna nebo holá zeď, nebude to nikdy ono, pokud se nebudete cítit pohodlně.

 V zajištění pohodlí vám účinně pomohou polštářky. Mohou být klidně všude, v každém koutě, na každé ploše. Když se pak někam uvelebíte, snadno vyladíte svoje pohodlí pouhým posunutím polštářku. To se prostě vyplatí.

Skvělou alternativou klasického polštářku je dekorativní váleček. Je to polštářek ve tvaru válce, takže v interiéru bude fungovat jinak a mnohde lépe, přitom s praktickým využitím jako každý jiný polštářek. Je to věc designu a v představivosti, jak polštářky a válečky uspořádat se meze nekladou.

Pohodlí v obýváku notně zvýší i přítomnost deky, či více dek. Klidně pro každého jedna, pokud se nechcete dělit. Jistě všichni známe ten nesmírně příjemný pocit, kdy si o volném večeru přejeme jen se zachumlat na pohovce a pustit si oblíbený film, či otevřít si oblíbenou knihu. Právě deka nám dodá ten správný pocit pohodlí a bezpečí. Dejte si k tomu ještě horký nápoj a máte dokonalou chvilku sami pro sebe.

12 položek celkem