Dětská ponča

Vyberte krásné pončo pro vaše dítě a ochraňte ho po koupeli před chladem a na pláži před sluncem. Pokud uděláte objednávku alespoň v hodnotě 1499 Kč, my vás ochráníme před poplatkem za dopravu.

 

Krásní skřítci

Dětská ponča jsou prostě skvělá. Nejen, že do jisté míry dokáží nahradit osušku, ale díky kapuci jsou na dětech až neuvěřitelně roztomilá. Ať už vám takový skřítek pobíhá doma nebo na pláži, tak vaše srdce musí poskočit. 

 

Ochrana vašeho mrňouska

Kromě roztomilosti jsou ponča velmi praktická. Po večerním koupání můžete dítě navléci do ponča a nemuset se bát, že mu bude zima, než se dostane do pyžama. Totéž můžete využít i v létě na pláži nebo u bazénu. Když dítě vyleze z vody, oblečte mu pončo. Máte jistotu, že se nenastydne a zároveň ochráníte jeho jemnou dětskou pokožku před přímým slunečním svitem. Výhra dva v jednom.

Ponča můžete, co se motivu týče, sladit s dětskými osuškami a ručníky. Je to velká paráda, když máte set, který k sobě ladí. I vaše dítě jistě ocení společný motiv s oblíbeným hrdinou.

Dětské pončo je skvělým pomocníkem do koupelny, ale i na pláž. Dopřejte vašim dětem ochranu i nový rozměr roztomilosti. Jednou z toho vyrostou, tak je třeba si to pořádně užít, dokud to jde.

45 položek celkem