Ostatní ložní textil

Vybavte si ložnici na maximum. To v čem spíte je jedna věc, ale ložnice musí přeci vypadat dobře i ve dne. Ukažte světu, kolik se dá na jednu postel dostat polštářků a nedejte na tvrzení, že je to zbytečnost. Nemůže to být zbytečné, když to tak dobře vypadá. A pokud vám do 2000 Kč a tím i dopravy zdarma chybí jen kousek, tak polštářek se vždycky může hodit.

 

V noci pohodlná, přes den krásná

V noci od postele samozřejmě chceme, aby byla dokonale pohodlná, aby nás ve svém objetí odnesla do kouzelné říše spánku a snů. K tomu je také potřeba, mít ve kvalitním povlečení i kvalitní polštář a přikrývku. 

Přes den, ale může být postel ozdobou. Lákovou ozdobou, která vám dá důvod se těšit na večer, až se opět setkáte. Aby postel vypadala co nejlépe, tak je dobré jí dopřát, kromě tradičních lůžkovin i přehoz, který jednak bude chránit ustlanou postel před prachem, ale hlavně postel vizuálně sjednotí a tím jí poskytne krásný vzhled. 

Skvělou ozdobou vaší postele pak budou polštářky. Hodně polštářků, vyskládaných pěkně na hromádku tak, že vždycky když postel zahlédnete, budete mít chuť se rozeběhnout a skočit do nich. S vyměnitelnými povlaky je sladíte s každým interiérem a bude to vypadat naprosto skvěle. Když neodoláte a zaplavete si ve vašich polštářcích, nebude to skvěle jen vypadat. Jen pak holt budete muset uklidit.

 

Pohoda nejen v ložnici

Každý spíme trochu jinak. Například někdo nedokáže spát jinak, než ve spodní prádle, jiný zase nedokáže mít na sobě vůbec nic. A pak jsou tu tací, kteří nedají dopustit na kvalitní pyžamo. Není divu, kvalitní jemný materiál člověka hladí a je to skvělý oděv na kompletní večerní relaxaci, ne jen na spaní. Když už nemáte co na práci a čeká vás jen večerní lenošení u televize, tak není nad to se v pyžamu zachumlat pod deku a kouknout se na oblíbený film.

Vyšperkujte vaší ložnici k dokonalosti a užijte se každý její drobný detail. Kvalitní spánek je základem zdravého života. Dopřejte si ho plnými doušky. Naše lůžkoviny vám k tomu pomohou.

20 položek celkem