Plážová lehátka

Vylepšete svůj pobyt u vody a vyberte si plážové lehátko. Ať už jste u moře nebo u rybníka, lehátko dramaticky zvýší váš komfort. Při objednávce na 1499 Kč se váš komfort zvýší ještě o dopravné, které nebudete muset platit.


Skladné a pohodlné lehátko je základ

Sluníčko pálí o sto šest a vy si chcete někde na pláži u moře pěkně odpočinout. Co k tomu kromě plavek, osušky a opalovacího krému potřebujete? Přeci pohodlné plážové lehátko. Využijete ho nejen u moře, ale v létě prakticky kdekoliv, kde se rozhodnete dát si siestu.

Plážové lehátko by mělo být skladné a zároveň pohodlné. Vybírejte nafukovací nebo srolovaná lehátka jednobarevná, pruhovaná nebo třeba s mořskými motivy.

 

Pohodlí až u vody

Ať už jdete na písčitou nebo kamenitou pláž, lehátko vám nesmírně zpříjemní pobyt na ní. U srolovaného lehátka je spodní strana z PVC folie a výplň tvoří 100% PU pěna. Dobře izoluje od chladu a vlhka na zemi. Zároveň vám odpadne vyklepávání písku z ručníku či deky. Plážové lehátko tak patří do výbavy každého, kdo míří k vodě. Snadno se složí a je snadné na údržbu. 

Nafukovací lehátko nebo nafukovací karimatka vám poslouží úplně stejně dobře. Je velmi skladná pro převoz a v samo-nafukovací úpravě jí máte připravenou za pár chvil. Některé mají navíc i nafukovací polštářek, který ještě zvýší vaše pohodlí.

Ať už se chystáte k moři nebo na místní koupák, plážové lehátko vám přijde vhod. Užijte si den u vody v pohodlí, které vám deka nebo osuška prostě dopřát nemohou.