Dětské polštářky

Děti milují pohádky a jejich hrdiny. Kolikrát už jste slyšeli, že by chtěli usínat třeba s Minnie, hrdiny Tlapkové patroly, Mašinkou Tomášem, Trolly? A co zvířátka? Když už si do postýlky nemohou vzít domácího mazlíčka, nebo po něm touží a nemají ho, polštářek s ním je alespoň malou útěchou.

Navíc polštářek ozdobí dětský pokoj. Děti se v něm hned budou cítit příjemněji a večer je do postýlky dostanete snáz. Splňte dětem jejich přání a pořiďte jim polštářek jejich snů.

Dětský polštářek je krásný a praktický doplněk každého dětského pokoje. Spolu s přikrývkou a klasickým polštářem je základním vybavením postele. U dětí to ale není tak úplně pravda. Dětem do jednoho roku polštářek ani polštář do postýlky nedáváme. Přijde na ně čas později.

Kromě klasického polštáře chtějí mít větší děti ve své postýlce také menší polštářek, třeba se zvířátky nebo pohádkovými hrdiny. Udělejte jim radost.

Polštářek by měl být vyrobený z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu. Dekorační polštářek má rozměry 40x40 cm a bývá vyplněn dutým vláknem. Duté vlákno je skvělou náhradou peří, bez obav ho můžete i prát. Takto vyplněný polštář se neslehne, je vhodný i pro alergiky. Další variantou je polštářek tvarovaný dle motivu, nemusí jít nutně o čtverec.

Malé polštářky využijete nejen doma, ale i na cestách. Jsou skladné a dítě si s sebou poveze něco důvěrně známého. I na dovolené nebo výletě se mu tak bude dobře usínat.

Děti nemají polštářků nikdy dost. Vneste jim do pokoje radost a novou atmosféru díky maličkosti – krásným dekoračním polštářkem, který je měkký a hebký.

5 položek celkem