Dětské deky

Pořiďte svému dítěti krásnou deku, která zahřeje i potěší. Dětské deky nabízíme v několika rozměrech. Jsou tak vhodné do kočárku, jako podložka na hraní, ale i pro větší děti na zahřátí. Co s dekou budete dělat je jen na vás, my vám k tomu při objednávce nad 2000 Kč dopřejeme dopravu zdarma.  

 

Krásná a praktická

Nabídka dek je široká co do materiálu i designu. Zatímco pro miminka můžete vybírat čistě podle sebe, u deky pro větší děti se můžete nechat navést přímo vaším potomkem. Vezměte ho k e-shopu a může si sám vybrat deku s jeho oblíbeným hrdinou.

Správná deka by měla dítě zahřát, ale zase ne přehřát. Má být lehká, příjemná na dotek, neměla by dělat žmolky. Pohlídejte si její složení a předepsaný způsob údržby, aby sloužila co nejdéle. Materiál, z něhož je deka vyrobena ovlivní její vlastnosti.

 

Je tak heboučká

Úžasné vlastnosti mají deky z mikrovlákna nebo z mikroflanelu. Jsou zdravotně nezávadné, na dotek velice příjemné a hebké a mají i vynikající termoregulační vlastnosti. Skvělá volba například do kočárku.

Stálicí mezi materiály je oblíbený fleece. Dobře hřeje, je příjemný na omak, a když se náhadou polije, nenasaje do sebe moc tekutiny. 

Akryl vypadá jako vlna a na dotek se jí i podobá. Pokožku nedráždí, nekouše a jednoduše se udržuje. Deka z akrylu je příjemná a hebká a je finančně dostupnější než deka vlněná, která lépe zahřeje. 

 

Deka nebo dečka?

Rozměr vyberte podle použití. Menší deky 75x100 cm a podobně jsou skvělé do kočárku nebo autosedačky na přenos. Ty větší se dají použít také, ale lépe si je užijí děti větší a starší. Dejte pozor na rozměr, který vybíráte. Ať nekoupíte menší deku, z pod které budou vašemu potomkovi koukat nohy.

Vyberte svému dítěti skvělou deku. Ať už to bude do kočárku na zahřátí, nebo do dětského pokoje, jako podložka na hraní nebo slušivý plášť, budete mít jistotu, že máte kvalitní deku, která vám vydrží.

2 položek celkem