Reklamace nebo odstoupení od smlouvy (vrácení)

Reklamace nebo odstoupení od smlouvy (vrácení zboží v zákonné lhůtě):

Dobrý den naši Vážení zákazníci,

pro co možná nejkvalitnější služby pro Vás vyřizujeme veškeré reklamace a odstoupení od smlouvy při vrácení zboží výhradně elektronicky a za pomoci těch nejmodernějších programů.

Proto prosím v případě, že je potřebné něco bohužel reklamovat nebo jen chcete vrátit zboží a odstoupit tak od smlouvy v zákonné lhůtě, vyplňte formulář, který je níže k dispozici ke stažení. Jsou zde formuláře jak na zákonné odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od nákupu, tak i reklamační formulář při vadě zboží.

Následně prosím odešlete zboží k nám na adresu:

B.E.S. - Petrovice, s.r.o.

Táborská 42

26255 Petrovice u Sedlčan

Pro pohodlné vrácení zboží Vám nabízíme službu - vrácení zboží na jakékoliv pobočce zásilkovny, kde stačí přinést zabalený balíček a nahlásit obsluze náš jedinečný identifikační kód, který je: 94444075, obsluha pak zajisti již vše za Vás a zásilka doputuje k nám bez nutnosti vyplnění adresy či tisku štítku na balíček.

Zde je možnost si vyhledat Vaší nejbližší pobočku zásilkovny pro podání zásilky: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

zasilkovna-logo

Kód lze využít při odstoupení od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů, a následně bude odečten náklad 59,- Kč s DPH za tuto službu z hodnoty vráceného zboží. Tato položka bude součástí položek na dobropisu.

V případě, že budete zboží reklamovat z důvodu vady zboží, použijte tento kód pro zaslání zboží zpět k nám. Nebude Vám účtován žádný poplatek za dopravu reklamovaného zboží.

V případě neuznání reklamace se bude postupovat jako v případě odstoupení od kupní smlouvy, tj. bude Vám účtován poplatek 59 Kč s DPH za tuto službu.

Jiné přepravní způsoby neproplácíme, samozřejmě můžete nám poslat jinou společností ale částka Vám nebude nijak refundována.

B.E.S. - Petrovice, s.r.o.

Kojetín 31,

262 55 Petrovice

Reklamační řád ke stažení >>

 

Oznámení o odstoupení od smlouvy >>

V případě, že potřebujete pomoci obraťte se na naší specialistku pro reklamace:

Helena Kabíčková

h.kabickova@bes-petrovice.cz

www.povlecemevas.cz