Nákup po telefonu 383 800 155 


Právě naskladněno - kvalitní chrániče matrace

Dámy, už máte doma praktické chrániče matrací? Naše nové chrániče prémiové kvality nejenže ochrání vaše lóže, ale i zdraví vás a vašich blízkých!

Právě naskladněno

Nově jsme pro vás naskladnili úžasně důmyslné matracové chrániče. Ty už v dnešní době mnozí považují, alespoň v dětských postýlkách, za nezbytné vybavení. My vám teď ale vysvětlíme, proč by neměli chybět i ve vaší posteli.

Zdraví především

Instalací antialergenního chrániče izolujete matraci od  tekutin různého původu i jiných organických zbytků naší pokožky (kožní buňky, maz, apod.). Tím zamezíte množení zdraví velice nebezpečných bakterií, plísní a samozřejmě také roztočů. Předejděte vzniku alergií, jejich nepříjemných projevů a dalších možných onemocnění! Používáním chráničů navíc prodloužíte životnosti matrace i o několik let. 

Praktické použití

Tento typ chrániče se trochu liší od klasických s gumou v rozích. Chránič má vzhled napínacího prostěradla. Na posteli skvěle drží a odpadá tak časté utržení nebo vytahání rohové gumy. Použití je velmi rychlé a praktické – nandáte i sundáte během chviličky :)

Základ prémiového chrániče tvoří dvě vrstvy tkanin. Vrchní, k pokožce velmi příjemné bavlněné froté, a spodní sofcel, který zabrání prostoupení nečistot a tekutin dovnitř matrace.

V naší nabídce v těchto rozměrech:

Vzhledem ke skvělé kvalitě chráničů vás překvapí výjimečně nízká zaváděcí cena!

 


Datum zveřejnění: 15.01.2018