Nepropustná prostěradla

3 položek celkem

Když si vybíráme povlečení, často zapomínáme na prostěradla. Jejich účelem je chránit matraci před poškozením, zatížením a chladit nebo hřát. Podle materiálu, z něhož jsou vyrobena. Co když ale potřebujete navíc zabránit pronikání vlhkosti do matrace? Řešením je nepropustné prostěradlo.

Bez něj je vaše lůžko vystaveno vyššímu riziku znečištění činností i kapalinami a tělními tekutinami. Chraňte svou matraci i své zdraví a zakupte si nepropustné prostěradlo.

Použitím nepropustného prostěradla prodloužíte životnost matrace a ochráníte ji před nežádoucím znečištěním. Nepropustná prostěradla jsou prodyšná a vzdušná, vyrobená z kvalitních přírodních materiálů doplněná o nepropustnou vrstvu.

Vyrábí se v mnoha velikostech. Pořídit si jej můžete jak do dětské postýlky, tak běžné dospělácké postele. Je vhodné pro používání všemi, bez rozdílu věku. Jeho používáním zamezíte vzniku plísní i nechtěnému zápachu.

Vyzkoušejte nepropustné prostěradlo se spodní polyuretanovou vrstvou Softcel.  Zvýšíte tak hygienu i kvalitu vašeho odpočinku. Výhodou polyuretanové vrstvy Softcel je prodyšnost a nepropustnost. Zároveň je praktické. Po obvodu je všitá guma, díky které prostěradlo navléknete na matraci jako každé jiné povlečení.

Perte ho na 60°C v pracím prostředku na bílé prádlo, nedávejte ho do sušičky. Před prvním použitím ho vyperte. Prostěradlo je vhodné i pro alergiky.

Náš tip: Pořiďte si dně nepropustná prostěradla, ať je můžete pohodlně střídat. Nestresujte se tím, aby stihlo do večera uschnout.

Život v Petrovicích