Nákup po telefonu 720 996 832   po - pá 7:30 - 16:00 hod.


SLEVA 15 % na kategorii

,,akce tohoto týdne" kód: SLEVA15

.

.

Co je dobré vědět a na co se nás ptáte?

 

Na trhu je velké množství matrací různých rozměrů a také rozdílné tloušťky. Při výběru prostěradla potřebujete znát délku a šířku matrace, která se uvádí u jednotlivých výrobků, ať už jde o prostěradla napínací, nebo klasická, hladká. Velikost povlečení odvodíte z rozměrů přikrývky a polštáře. K nejprodávanějším rozměrům patří stále povlečení v klasické velikosti (přikrývka 140 × 200 cm a polštář 90 × 70 cm), avšak k dostání je i povlečení s prodlouženou délkou 220 cm na delší přikrývky a celá řada menších povlaků na polštáře. Dětská povlečení a prostěradla naleznete v samostatných kategoriích, jejich rozměry opět odvodíte od rozměrů přikrývky, polštáře a matrace.
Výběr barvy a designu povlečení je nejen otázkou vkusu zákazníka. Povlečení by mělo ladit s barevným pojetím ložnice či dětského pokoje a v souladu by měla být i barva prostěradel a samotného povlečení. To ovšem neznamená, že musíme volit stejnou barvu. Někdy lze s úspěchem využít kontrastu, jindy se nám zalíbí kombinace dvou barev. Některé barvy, jako bílou, béžovou či černou můžete kombinovat s řadou dalších odstínů, naopak u výrazných a sytých barev (červená, zelená) je na místě opatrnost. Při výběru povlečení podle barvy a designu nezapomeňte, že barvy působí na psychiku. Jestliže špatně usínáte, vyberte si raději uklidňující pastelové odstíny, květinové vzory nebo modrou barvu, pokud naopak potřebujete povzbudit a nabít energií, zvolte klidně červenou či oranžovou.
Chcete-li se z pěkného povlečení radovat dlouhou dobu, věnujte pozornost pracím symbolům. Správnou údržbou zakoupeného povlečení a prostěradel prodloužíte jejich životnost a budete si moci užívat jejich příjemného doteku a krásných barev celé roky.
Zboží zašlete na naši adresu uvedenou ve faktuře. Uveďte popřípadě Vaše číslo účtu, na který pošleme peníze za vrácené zboží.
Všechno naše zboží uvedené na internetových stránkách je skladem, tedy odesíláme Vaši objednávku ihned.
Klasické povlečení je vyrobeno v naší provozovně, tedy v ČR. Licenční povlečení je vyrobeno v zahraničí.
Ano, zboží lze vyzvednout na adrese naší provozovny.
Zboží zašlete na naši adresu uvedenou ve faktuře. Uveďte také částká za poštovné a Vaše číslo účtu, kam poukážeme Vaše peníze zpět.
Využíváme služeb firmy GLS, DPD a Zásilkova.cz jakožto osvědčených dopravců.
Objednávky lze hradit na dobírku při převzetí či předem přes platební bránu Go Pay. Nabízíme i možnost osobního odběru na naši provozovně.
Ano, zasíláme zboží na Slovensko a do Rakouska.
Záruka na dodané zboží je podle zákona 2 roky.
Věrnostní program u nás určitě existuje, máme výhodnější ceny pro registrované uživatele a navíc každý den nový slevový kupón na naše zboží.
Ano, své požadavky směřujte na náš e-mail info@povlecemevas.cz .
I u nás naleznete samozřejmě výhodnější ceny pro velkoobchod. K získání těchto cen je nutná registrace zde

 

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Neváhejte nás co nejdříve kontaktovat, a to prostřednictvím e-mailu či telefonu.