Nákup po telefonu 720 996 832   po - pá 7:30 - 16:00 hod.


SLEVA 15 % na kategorii

,,akce tohoto týdne" kód: SLEVA15

.

.


Tipy na dětské povlečení do velké postele

Odrostlo vám vaše dítko z dětské postýlky a jedinou možností, jak zamezit čouhajícím kotníčkům ze špruslí, je velká postel? Každý malý, novopečený majitel dospělácké postele je na svůj status jaksepatří hrdý a my rodiče toho můžeme i lehce využít.

 

Ve velkém pelíšku budou naši zlobíci nejen usínat sami, stejně jako jejich starší sourozenci, nebo velký tatínek, navíc s pocitem hrdosti a vítězství. Abychom dětem tento přechod ještě usnadnili, pořiďme jim společně s postelí i novou přikrývku, povlečenou do bavlněného povlečení s oblíbeným, prckovým pohádkovým hrdinou.

 


Dětské motivy povlečení

Výběr motivů dětského povlečení je v dnešní době naprosto neuvěřitelný. Jsme schopni dětem zvolit nejen povlečení, nýbrž celý pokojíček vybavit a sladit do jimi zamilovaných zvířátek, oblíbených bagrů, aut, pohádek, zpěváků, filmových postav, stejně jako počítačových her či sportovních nadšenců.

  • Povlečení pro dívky. Zabodovat u našich malých princezen nebude jistě těžké. Na pomoc si přizvěme Belu a Elzu z pohádky Frozen, Lociku se Zvonilkou, případně klasiku v podobě Minnie s Daisy. Stejně snadno své holčičky zachumláme do povlečení se skotačivými poníčky My little pony a kouzelnou Barbie, laděnou zásadně do sladkých růžových barev.
  • Povlečení pro chlapce. Naopak naše odrůstající piráty uložme do postýlek povlečených závoďákem Cars, bagrem, kutily Matem a Patem, případně je nechme ve svém dobyvatelském snění zápasit mezi dobrem a zlem po boku Star wars, nebo Avengers.
  • Povlečení pro sportovce. I sportovci, kteří veškerý svůj volný čas tráví na zeleném trávníku, vyleštěném ledě, nebo rudé antuce musí někde odpočívat. Vybavme jejich kopačková doupata povlečením s hrdiny v jejich stylu. Povlečme jim přikrývku do barev zlatého týmů, případně zvolte přímo postavu kapitána vítězného mužstva obhajujícího loňský titul.

 

 

  • Povlečení svítící. Jako nejúžasnější letošní novinku nabídneme povlečení, která dokáží za tmy svítit. Obrysy závoďáků, koní i princezen díky nasvícené fosforeskující hmotě vyzařují úžasné svítící tvary. Pokud vaši drobci vyžadují při usínání světlo, s tímto povlečení se vše změní a na příchod noci se budou přímo těšit.
  • Povlečení pro teenagery. Ani na naše malé-velké nesmíme zapomenout. Přestože je teenager zkouškou nervů každého rodiče, hýčkáme je a milujeme. Jejich svět se neobejde bez hudby, hudba se rovná kapely a frontmani, ti se stávají idoly našich mladých. Povlečeme-li jejich postel do těchto idolů, a vysloužíme si jejich výjimečný úsměv a dík, místo známého brblání. Dívky v tomto věku propadají kouzlu zvířátek, štěňátek a koťátek, milují srdíčka a různě kombinované, jasně barevné variace.

 

Materiál dětského povlečení

S volbou materiálu dětského povlečení má všeobecná veřejnost zcela jasno. 100% bavlna u dětských povlečení stále jednoznačně vede nad ostatními materiály. Důvodem takto vysoké obliby mezi rodiči je její zcela přírodní původ nezpůsobující žádně alergie ani ekzémy, navíc nabízí výborné termoregulační vlastnosti.

 

Rozměr dětského povlečení

Nejběžnější rozměr dětského povlečení do velké postele je 140x200, ve výjimečném případě se tento rozměr nabízí též v délce prodloužené, tedy 140x220 s polštářem v rozměru 70x90cm.

 

 

Öko-Tex s puncem kvality

V dnešní době je nezbytné zajímat se o to, co a v jaké kvalitě kupujeme. Dnešní výrobci povlečení již disponují certifikáty zajištujícími kvalitu a zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Jedním z nich je Öko-Tex Standard, mezinárodní testovací a certifikační systém, certifikující výrobce a prodejce vyrábějící své produkty pouze z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů.

 

 


Datum zveřejnění: 17.12.2018