Nákup po telefonu 720 996 832   po - pá 7:30 - 16:00 hod.


SLEVA 15 % na kategorii

,,akce tohoto týdne" kód: SLEVA15

.

.


Vydejte se cestou barevných sad dětského povlečení i vy

Snažíte se společně s vašimi dětmi jejich dětské království co možná nejvíce zútulnit, sladit a zkombinovat s drobnostmi, které vaši děti milují?

Dětský pokojíček obvykle bývá místem, kde děti tráví nejvíce svého času. Pokusme se ho tedy co nejvíce přizpůsobit jejich potřebám a prosbám.

 

Velice lákavě sestavené dětské sady pohádkového povlečení

 


 Zkompletované sety

Pokud jste s časem na štíru a máte občas pocit, že již sama sebe potkáváte ve dveřích, máme právě pro vás ideální nabídku dětských ložních setu. Na vás připadne pouze hrstka velice snadných úkolů.

 • Zjistit oblíbenou pohádkovou postavičku vašeho potomka, což obvykle nebývá obzvlášť těžká práce.
 • Zjistit rozměr dětské ložní soupravy, tedy matrace, přikrývky a povlékaného polštáře.
 • A nakonec pouze vybrat sadu povlečení, s nejvhodnějším a nejkrásnějším obrázkem.
 • Ve složení pohádkových setů naleznete vždy: Povlak na peřinu a polštář, prostěradlo a vhodný dětský dekorační polštářek.

Dětský ložní set neporazitelného Spidermana.

 

 Samostatné lůžkoviny

Pokud jste nenašli pro vaše zlatíčka již kompletní set, nezoufejte. Nic není ztraceno, snadno si takovou soupravu vytvoříte sami. Pravda, zabere to o trochu více času než již set vytvořený, ale z druhé strany si můžete zvolit pohádky dle vlastního výběru.

 • Povlečení. V nabídce dětského licenčního povlečení naleznete obrovské množství pohádek, příběhů, komiksových hrdinů, ale také zvířátka, sportovní týmy a kapely. Stačí si jen vybrat.
 • Prostěradlo. Pokud k vámi vybrané pohádce, příběhu nebo hrdinovi nenaleznete dětské prostěradlo přímo pohádkové, vždy můžete zvolit prostěradlo jednobarevné, tudíž vhodné i k spoustě jiných motivů a barev.
 • Dekorační polštářek. Měkká drobnost, která potěší téměř každého. Ať je dětský dekorační polštářek využit na ozdobu postele, nebo uložen přímo pod znavenou hlavu odpočívajícího, neměli bychom na něj zapomínat.

 

 

Povlečení s traktorem i malý polštářek Máši a medvěda nadchne dozajista každého prcka.

 

 Doplnění vlastní sady povlečení

V případě vlastního výběru setu můžeme hravě upravit i jeho obsah. Tedy jakýkoliv produkt přidat, stejně jako odebrat. Nepotřebujeme-li bavlněné prostěradlo, jedním klikem ho nahradíme třeba celoroční peřinou.

Přikrývka
Nastala situace, kdy vám dítko odrostlo z dětské  postýlky a potřebuje již velkou "dospěláckou" přikrývku? Není nic snazšího, než do zvolené setu přidat teplou peřinu, případně vložit přímo celou dětskou celoroční soupravu.

 • Prachové peří. Ještě v nedávné minulosti byly péřové lůžkoviny jedinou dostupnou možností. Je pravdou, že do dnešních dnů nepozbyly nic ze své předešlé slávy a obliby napříč všemi generacemi.
 • Umělá vlákna. Taktéž velice vyhledávaná a oblíbená výplň polštářů a přikrývek. Jejich obliba stále stoupá převážně pro svou minimální hmotnost, antialergenní obsah a možnost praní v běžných pračkách.

 

Co takhle souprava lůžkovin, prošívaná deka Avengers, nebo dětská deka AngryBird?

Polštář
Pokud vaši teenageři tráví více volného času v posteli s notebookem v ruce, než u stolu nad učením, jistě jim přijde vhod jeden náhradní polštář ke složení za svá záda.

 • Prachové peří. I zde máme na výběr peří prachové, oblíbené převážně mezi starší generací, která velice nerada opouští své staré a osvědčené materiály.
 • Umělé vlákno. Obliba polštářů z umělých vláken vzrostla hlavně s možností pořízení si polštářů atomicky tvarovaných z vláken dutých, případně paměťových a studených pěn.
 • Bambusové vlákno. Novější alternativou je vlákno bambusové, které si své přívržence našlo převážně mezi alergiky a ekzematiky hledajícími nové, vhodné materiály. 

Pokud jsme Vás právě navnadili na vytvoření si vlastního setu povlečení a tím se předpřipravit na vánoční šílenství, věřte, že nastal ten pravý čas.


Datum zveřejnění: 29.10.2018