Nákup po telefonu 383 800 155 I na podzim se můžeme těšit

Nemáte podzim rádi a netěšíte se na zimu? Trápí vás pochmurná nálada a smutek spojný s končícím létem?

Věřte, že k těmto pocitům není vůbec důvod. Rozhlédněte se kolem sebe, jak se celá příroda proměnila, hýří úžasnými barvami od žluté přes hnědou až k červené. Pomalu dozrávají fantasticky sladká jablka, výborné ořechy a relaxace spojená se sběrem hub je nedocenitelná.

 

Úžasné barvy podzimu

 

Barevná proměna
Jdete s dobou a držte s podzimem krok. Zajisté vás nenabádám k tomu, abyste vypnuli topení, otevřeli dveře a v obýváku pěstovali houby, ale barevná variace v podzimních tónech je super nápad.

Začít bychom měli vždy úklidem Pokud narychlo vyměníte veškeré stávající doplňky, usazený letní prach vám bude radost z nového bytu jen kazit. Tedy vygruntovat, a hurá do barev. Jistě to můžete pojmout jako začátek úklidu vánočního a vaše radost bude dvojnásobná.

 

 

Podzimní inspirace

 

Kuchyně je jako nová

Pokud máte tu nudnější, úklidovou část za sebou, můžete přistoupit přímo k samotnému dekorování. Posbírejte všechny utěrky, zástěry, ubrusy a podsedáky, v pračce je vyperte při dostatečně vysoké teplotě a uložte do skříně na později.

  • Utěrka. Utěrka by měla být chloubou každé kuchyně. Pokud nejste schopni udržet utěrku v honosném stavu a spíše než ozdobu připomíná skvrny pokrytou vlhkou hromádku, dopřejte vaší kuchyni raději utěrky dvě. Jednu, která bude viset a kuchyni zdobit, a druhou, která vám bude dále věrně pomáhat při práci.
  • Zástěra. Na tomto lety ověřeném pomocníku si již od pradávna patřičně zakládaly všechny hospodyňky. Každá taková dáma jich ve své truhle vlastnila hned několik. Dokonalá výšivka a krajka nikdy nemohla chybět.
  • Podsedák. Každá židle bez výjimky by měla mít svůj vlastní podsedák. Zda bude malý, velký, barevný či jednoduchý, s fixačními tkalouny, nebo bez nich je zcela v režii majitele. Dbejme však na celistvost výplně a snadnou údržbu.

 

 

Zahalte kuchyň do barev

 

Jak na podzimní obývák?

I zde můžete jak se patří vydovádět. V zásadě se nemusí jednat pouze o svícny, závěsy a běhouny. Máme pro vás i jinou inspiraci.

  • Deka. Tento jemný a hřejivý zázrak nemusí zásadně sloužit pouze pro potřebu zahřátí promrzlých končetin. Vkusně zvolená barva a rozměr dokáže doplnit a dozdobit nejen pohovku s křeslem.
  • Polštářek. Tento další finančně zcela nenáročný, zato bezkonkurenční doplněk s obrovsky zdobným potenciálem, vám během chvilinky dokáže změnit jak barevně, tak vizuálně ráz celého obýváku.

 

 

 

Též dětské pokoje by bylo možné krásně vyzdobit. Bohužel ve většině případech by pod stávajícím nepořádkem nebyla ta změna ani vidět. Vyměnit povlečení s prostěradlem, případně obměnit zmuchlaný polštářek za nový, je za určitých podmínek maximum, co vám váš teenager dovolí...


Datum zveřejnění: 08.10.2018