Nákup po telefonu 383 800 155    po - pá 7:30 - 16:00 hod.


Předvánoční
VÝPRODEJ


Mezinárodní den seniorů

Na první den říjnového měsíce připadá každoročně Mezinárodní den seniorů. Oslavme ho společně s našimi rodiči, prarodiči, věnujme ho všem maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům.

Již od roku 1998 si v tento den připomínáme fakt, že naši senioři nepotřebují pouze naši pozornost, péči a lásku, ale hlavně náš respekt a velký dík.

 

Každá pomoc je vítaná


Stejně jako každý věk, tak i ten seniorský má svá specifika. Když pomineme bolavé klouby, a studené nohy, naši senioři oplývají velikou modrostí a životní zkušeností,  která  by měla být pro většinu z nás životní inspirací.


S přibývajícím věkem každého z nás se postupně zpomaluje i jeho životní tempo a prochladlé nohy jsou nepříjemným "zpestřením" snad většiny starší generace. Spojme tedy tento JEJICH den s nejen krásným ale i  v mnoha ohledech velice praktickým a teploučkým dárkem.

 

Pomocník s názvem deka

Při výběru deky se soustřeďme hlavně na její rozměr a zvolený materiál. Deku nebudeme používat na piknik, nebo bunkr, ale její hlavní činností bude zahřívat něčí tělo, případně zdobit pohovku. Tedy hledejme příjemnou jemnost v ideálním případě i vyšší hřejivost.

  • Dekou z mikroflanelu zaručeně ohromíte každou babičku. Její nebeská jemnost a hebkost nenechá chladným vážně nikoho.
  • Dekou fleecovou také neurazíte, sice nedocílíte stejného potěšení se zabalení jako u mikroflanelu, ale přesto je flees jeho příjemnou alternativou.
  • Deky bavlněné jsou též stále na výsluní a to zásluhou atopiků. Stejně tak pro osoby se zvýšenou citlivostí kůže je 100% bavlna nenahraditelná.
  • Deka televizní miluje váš děda knížky a křížovky,  babička nedovede strávit večer bez háčku, nebo jehlice v ruce je televizní deka s rukávy jejich, a tím tedy i vaše jasná volba letošního podzimu.

 

 Mikroflanelové kouzlo


Povlečení 100x jinak

Nejen naše babičky a prababičky považovaly správně ustlanou postel za nezbytnost, a hodnotily se dle toho správné hospodyně. Příliš se od té doby nezměnilo, i dne se do jisté míry považuje povlečení za ozdobu každé ložnice a jeho výběru se věnuje velká pozornost.

  • Dnešní uspěchaná doba si vynucuje materiály s co nejnižší možnou nutnou péčí o ně. Tedy nežehlivý krep, jemné mikrovlákno a chladivý satén jsou heslem  této generace.
  • Ovšem chcete-li podarovat ty dříve narozené, radila bych spíše sáhnout po staré dobré klasice. Luxusní damašek, renforce  bavlna, případně hřejivý a super jemný mikroflanel, by měl tvář babičky bezpečně rozzářit šťastným úsměvem.

 

Nesmrtelná bavlna


Nenahraditelná prostěradla

Dokonalý vzhled bezvadně ustlané duchny doplní pouze  barevně sladěné prostěradlo. Jeho správný výběr pouze umocní celkový dojem skvělé ložnice.

  • Mikroflanel. Pro prokřehlé nohy mohu opět doporučit prostěradlo mikroflanelové, není nic příjemnějšího, než složit své znavené tělo do jeho bezkonkurenčně hřejivého náručí.
  • Klasika. Ovšem i pro zastánce klasiky tu máme stálice na trhu. Volbou hladkého jersey, nebo smyčkového froté jistě nemůžete sáhnout vedle. Barvená škála je obrovská a i výběr rozměrů také není zcela zanedbatelný.


Jak rozjet oslavu...


Rada na závěr:
Jedinečný dárek super hřejivého mikroflanelového setu deky a povlečení s prostěradlem, vám bezpečně zaručí  babiččiny famózní buchty po dobu dalších několika let.


Datum zveřejnění: 01.10.2018
  • Tagy