Nákup po telefonu 720 996 832   po - pá 7:30 - 16:00 hod.


SLEVA 15 % na kategorii

,,akce tohoto týdne" kód: SLEVA15

.

.


Jak na miminkovskou výbavičku

Čekání na nový přírůstek do rodiny patří k nejkrásnějším okamžikům našeho života. Ovšem připravit se na tento bezbranný uzlíček může být ve skutečnosti velice pracné a časově náročné.

Pojďte si s námi tento dlouhý čas ukrátit a vybrat drobečkovi pár nových kousků do stávající výbavičky.


Povlečení do postýlky

Postýlku pro budoucí miminko vybíráme velice pečlivě a společně s kočárkem si na ní dáme opravdu záležet. Co ale takové povlečení do dětské postýlky?

  • Barva. Co se týče vzoru a barvy povlečení, asi hodně záleží na pohlaví miminka a na stylu dětského pokoje. Pokud patříte mezi rodiče, kteří chtějí být do poslední chvíle překvapeni, vsaďte na neutrální barvy jako je bílá, žlutá, zelená nebo šedá.
  • Materiál. Vhodný materiál vybírejte však o něco důsledněji než barvu, rozhodně nedoporučujeme spaní v umělých materiálech. Pro miminka je nejvhodnějším materiálem čistá bavlna, která je k dětské pokožce jemná a pyšní se prodyšností a dobrou savostí.  

 

   

Roztomilé dětské povlečení do postýlky rozveselí každý dětský pokojíček. 

 

Matrace do postýlky


Ač se to možná nezdá, matrace je jedna s nejdůležitější věci při výběru dětské postýlky. Ideální matrace nesmí být ani moc tvrdá, ale ani příliš měkká. Zkrátka něco uprostřed.

  • Paměťová pěna. Nejideálnější volbou stejně jako u nás dospělých se nabízí paměťová pěna, která se přizpůsobí váze každého tělíčka. Ovšem její pořizovací cena mnoho budoucích rodičů často odradí a raději se poohlédnou po něčem dostupnějším.
  • Bambusové vlákno. Tento materiál bývá společně v kombinaci s molitanovou pěnou skvělá další alternativa vhodné matrace do prozatímních dětských pelíšků.

 

baby falling GIF

Hlavně padat do měkkého....:)

 Prostěradlo do postýlky

Hned po postýlce a matraci vyhlašujeme prostěradlo do postýlky jako další důležitou součást výbavičky. Možná si řeknete, že je to přeci ,,jen“ prostěradlo, ale vaše děťátko na něm stráví velkou část života.

  • Rozměr.  Stejně jako se při výběru prostěradla do vaší postele řídíte rozměrem matrace, tak i prostěradlo do dětské postýlky vybírejte podle velikosti matrace. Nejčastěji se setkáte s rozměrem 60x120 nebo 70x140.
  • Fixace. Zajisté dobře poslouží bavlněná prostěradla s gumou, která pomáhá prostěradlu držet na matraci i při neklidné noci vašeho broučka.
  • Materiál. U prostěradla rozhodně nekoukejte na umělá vlákna, ale volte čistou bavlnu, nejčastěji se setkáte s jersey prostěradly nebo froté prostěradly.

 

  

Barvy i super potisk

 

Kojenecké osušky

Ano, i miminka by měla mít svou vlastní cákací osušku. Dětská pokožka je mnohem citlivější a jemnější než ta dospělácká, což znamená, že si zaslouží mnohem větší péči a jemnost.

  Koupání miminek je každý večer téměř rituál, důležité však je, aby po koupeli neprostydla, s tím vám skvěle pomůže dětská osuška.

② Dětská kojenecká osuška s výšivkou na kapuci pro nejmenší je hebká a citlivá k dětské pokožce a zahřeje vaše miminko po každé koupeli.

 

Praktické osušky s výšivkou zvířátka na kapuce pro vaše nejmenší. 


Tip PovlečemeVas:
Pro skutečnou ochranu matrace v dětské postýlce pořiďte nepropustný matracový chránič přes který ještě můžete povléct klasické bavlněné prostěradlo.

  


Datum zveřejnění: 02.08.2018