Nákup po telefonu 383 800 155 Miminkovská výbavička

Čekání na potomka patří k nejkrásnějším chvílím v životě, pojďte si s námi čekání na příchod nového člena rodiny ještě více zpříjemnit a vybrat drobečkovi ještě nějaký kousek do výbavičky.

Povlečení do postýlky

Postýlku pro vaše miminko jste jistě vybrali jako jednu z prvních, většinou stojí v prázdném pokojíčku a maminky se na ní chodí koukat a tajně vyhlíží, kdy už přiletí ten čáp nebo vrána. Co ale takové povlečení pro miminka? Co se týče vzoru a barvy povlečení, asi hodně záleží na pohlaví miminka a na stylu dětského pokoje. Pokud patříte mezi rodiče, kteří chtějí být do poslední chvíle překvapeni, vsaďte na neutrální barvy jako je bílá, žlutá, zelená nebo šedá. Materiál povlečení vybírejte však o něco důsledněji než barvu, rozhodně nedoporučujeme spaní v umělých materiálech. Pro miminka je nejvhodnějším materiálem čistá bavlna, která je k dětské pokožce jemná a pyšní se prodyšností a dobrou savostí.

 

   

Roztomilé dětské povlečení do postýlky rozveselí každý dětský pokojíček. 

 

Prostěradlo do postýlky

Hned po postýlce a matraci vyhlašujeme prostěradlo do postýlky jako další důležitou součást výbavičky. Možná si řeknete, že je to přeci ,,jen“ prostěradlo, ale vaše děťátko na něm stráví velkou část dne i noci. Stejně jako se při výběru prostěradla do vaší postele řídíte rozměrem matrace, tak i prostěradlo do dětské postýlky vybírejte podle velikosti matrace. Nejčastěji se setkáte s rozměrem 60x120 nebo 70x140. Zajisté dobře poslouží bavlněná prostěradla s gumou, která pomáhá prostěradlu držet na matraci i při neklidné noci vašeho broučka. U prostěradla rozhodně nekoukejte na umělá vlákna, ale volte čistou bavlnu, nejčastěji se setkáte s jersey prostěradly nebo froté.

Náš TIP: Pro skutečnou ochranu matrace v dětské postýlce pořiďte nepropustný matracový chránič přes který ještě můžete povléct klasické bavlněné prostěradlo.

 

 

baby falling GIF

Hlavně padat do měkkého....:)

 

Kojenecké osušky

Ano, i miminka by měla mít svou speciální osušku. Dětská pokožka je mnohem citlivější a jemnější než ta dospělácká, to znamená, že si zaslouží mnohem větší péči a jemnost. Koupání miminek je každý večer téměř rituál, důležité však je, aby po koupeli neprostydla, s tím vám skvěle pomůže kojenecká osuška s kapuckou. Dětská osuška s výšivkou na kapuci pro nejmenší je hebká a citlivá k dětské pokožce a zahřeje vaše miminko po každé koupeli.

 

   

Praktické osušky s výšivkou zvířátka na kapuce pro vaše nejmenší. 

  


Datum zveřejnění: 02.08.2018