Nákup po telefonu 383 800 155 Zkuste spaní pod francouzskou přikrývkou

Víte, co si vlastně představit pod francouzskou přikrývkou, kde se vzala a jaké jsou její výhody?

Francouzská přikrývka je přikrývka o minimálních rozměrech 200x220 cm a umožňuje komfortní spaní na manželské posteli pod jednou společnou přikrývkou. Je ideální pro tulivé páry a jistě ji ocení i lidé vyšších rozměrů, jelikož je delší než klasická přikrývka.

Kde se vzala?

Z názvu této přikrývky je patrné, že její původ bude ve Francii. Francouzi jsou považováni nejen za velké gurmány, ale také za velké milovníky, tulení se k partnerovi pod jednou dekou je pro ně samozřejmé. Společná přikrývka není však typickou záležitostí jen pro Francii, ale i pro jiné jižanské národy. Vzpomeňte si na vaší dovolenou u moře a určitě si vybavíte nádherně nastlanou postel s francouzskou přikrývkou.

 

  

Zkuste se ještě více sblížit pod společnou přikrývkou. 

 

Hlavní výhody francouzských přikrývek

  •  Podle dotazování si většina lidí, kteří spí pod společnou přikrývkou pochvalují zlepšení intimního života a prohloubení partnerství.
  •  Francouzská přikrývka je podstatně levnější než dvě samostatné přikrývky a s tím i spojené povlečení, je to tedy ekonomičtější varianta než spaní pod jednotlivými přikrývkami.
  •  Pro ženy je velmi podstatnou věcí design, francouzské přikrývky vypadají zastlané mnohem elegantněji a jejich rozměr nechá skvěle vyniknout vzoru nebo luxusnímu materiálu.

 

   

 Povlečení na francouzské přikrývce vypadá elegantě a skvěle vynikne vzor. 

 


Povlečení na francouzskou přikrývku

Samozřejmostí k francouzské přikrývce je francouzský rozměr povlečení. Stejně jako u klasických rozměrů povlečení můžete vybírat z různých materiálů, tak i v rozměru 200x220 cm nabízíme širokou škálu materiálů. Na prvních příčkách oblíbenosti se drží klasická bavlna, oblíbená nežehlivá krepová úprava nebo velmi luxusní bavlněný satén.

Aby byla vaše postel dokonale vyladěná a vše bylo v jednotném stylu doplňte francouzské povlečení i prostěradlem na manželské lůžko a pořádně stylovým přehozem.

 

 felicity jones love GIF  

Uvidíte, že s francouzskou přikrývkou dostane vaše společné spaní úplně jiné grády.

 

 


Datum zveřejnění: 23.07.2018