Nákup po telefonu 720 996 832   po - pá 7:30 - 16:00 hod.


SLEVA 15 % na kategorii

,,akce tohoto týdne" kód: SLEVA15

.

.


Zkuste spaní pod francouzskou přikrývkou

Víte, nebo alespoň tušíte, co si vlastně představit pod pojmem francouzská přikrývka, odkud pochází a znáte její výhody případné nevýhody?

Pod pojmem francouzská přikrývka uvádíme peřinu o minimálních rozměrech 200x220 cm po maximální 240x220.

 

Známe její původ

Jak je ze samotného názvu této přikrývky patrné, její kořeny sahají až do krásné slunné, romantické Francie.

  Šarmantní Francouzi jsou považováni nejen za velké gurmány, ale též za velké milovníky. Tedy usínání s partnerem pod jednou dekou je pro ně samozřejmostí.
Společná přikrývka není však typickou záležitostí jen pro Francii, ale i pro jiné jižanské národy. Vzpomeňte si na vaší dovolenou u moře a určitě si vybavíte nádherně nastlanou postel s francouzskou přikrývkou.

 

  

Zkuste se ještě více sblížit pod společnou přikrývkou. 

 

Výhody francouzských přikrývek

Ač jsou rozměry francouzské peřiny ideální pro tulivé páry, jistě je ocení i lidé vyšších rozměrů, nebo osůbky milující prostor.

  • Intimita. Dle ohlasů převážné většiny novopečených uživatelů, kteří se pod společnou přikrývkou ke spánku ukládají si zlepšení intimního života a prohloubení vzájemného partnerství pouze pochvalují.
  • Cena. Francouzská přikrývka je podstatně levnější než dvě samostatně pořízené přikrývky a samozřejmě s tím též spojené pořízení povlečení na jednolůžko. Vyplývá z toho tedy podstatně ekonomičtější varianta než spaní pod jednotlivými přikrývkami.
  • Design. Pro ženy je dost podstatnou věcí design pořizovaných přikrývek. Jelikož vypadají zastlané francouzské přikrývky mnohem elegantněji a jejich rozměr nechá skvěle vyniknout vzoru a materiálu, velké procento žen se k nákupu tohoto rozměru přiklání.

 

   

 Povlečení na francouzské přikrývce vypadá elegantě a skvěle vynikne vzor. 

 

Povlečení na francouzskou přikrývku

Samozřejmostí k francouzské přikrývce je francouzský rozměr povlečení. Stejně jako u klasických rozměrů povlečení můžete vybírat z různých materiálů, i rozměrů.

 

 felicity jones love GIF  

Uvidíte, že s francouzskou přikrývkou dostane vaše společné spaní úplně jiné grády.

 

 Tip PovlečemeVas:
Aby byla vaše postel dokonale vyladěná a vše bylo v jednotném stylu doplňte francouzské povlečení i bavlněným prostěradlem na manželské lůžko a krásným stylovým přehozem.


Datum zveřejnění: 23.07.2018