Nákup po telefonu 383 800 155 Tajemství ložnice podle Feng Shui I.

Probouzíte se po ránu rozlámaní a nevyspalí? A napadlo vás, že jednou z příčin může být i špatné uspořádání celé vaší ložnice?

 

Feng Shui je staré čínské umění, které napomáhá k harmonizaci energií v prostoru. Pokud se jím necháte inspirovat a zakomponujete jednotlivé prvky z jeho učení i do svého domova, může tento krok pozitivně ovlivnit život vám i celé vaší rodině.

Přitom dodržování těchto zásad vůbec nemusí být drahá záležitost. Často stačí jen upravit umístění nábytku tak, aby byl v harmonii s proudící energií a přírodními silami.

Pojďme si společně přiblížit prvních pět tipů, které vám pomohou k tomu, aby se vaše ložnice stala opravdovým prostorem klidu, pohody a místem pro příjemný spánek.

Žádná televize, počítač, ani cvičební pomůcky

Sáhněte si do svědomí. Kolik z vás porušuje hned tento první bod? Přitom všechny tyto tři vyjmenované prvky zásadně ovlivňují kvalitu našeho spánku. Úprava ložnice podle této zásady vás přitom nevyjde ani na korunu.

 

 

Rostliny do ložnice nepatří

Rostliny do prostoru ložnice umístěte jen v případě, že je tato místnost opravdu dostatečně velká a květiny tak zůstanou daleko od postele.

Postel musí sedět

  • Noční stolky umistěte po obou stranách postele.
  • Umožněte přístup k posteli z obou stran.
  • Přiražte postel čelem k plné stěně. Nenechávejte jí volně v prostoru.
  • Vyvarujte se umístění postele hned naproti dveřím a ideálně ať je co nejdále od nich.

Zvolte uklidňující barvy

Pokud chcete podpořit tok energie ve své ložnici, báječně se vyspat a mít i zdravý partnerský život, učení Feng Shui doporučuje použít barvy kůže a to nejen na povlečení a prostěradlo, ale do celého

Více o barvách a jejich působení na spánek se dočtete v našich předchozích dvou článcích, které se tomuto tématu přímo věnují (Barvy v ložnici I., Barvy v ložnici II.). interiéru ložnice. Pod tímto pojmem si představte světle bílou až tmavě čokoládově hnědou.

Čerstvý vzduch v ložnici pro kvalitní spánek

V ložnici je vhodné často větrat. Případně se doporučuje využití čističe vzduchu. Okysličený vzduch přispívá k dobré energii a k lepšímu spánku.

 

 

 

V příštím díle "Tajemství ložnice podle Feng Shui" vás seznámíme s dalšími tipy, jak harmonizovat svůj domov.

Podělte se s námi na našich facebookových stránkách, jak pomohl styl Feng Shui k vašemu lepšímu a láskyplnému domovu. Těšíme se na vaše zprávy a komentáře.

 

 

 


Datum zveřejnění: 06.12.2017