Nákup po telefonu 720 996 832   po - pá 7:30 - 16:00 hod.


SLEVA 15 % na kategorii

,,akce tohoto týdne" kód: SLEVA15

.

.


Jarní úklid v ložnici hravě a s parádou

Pusťte jaro i do své ložnice a vrhněte se na jarní úklid s grácií.

Tak jste se dočkali a po tuhé zimě tady máte za pár dní jaro, což je ideální doba pro úklid vašich domovů. Ačkoliv obvykle věnujete nejvíce pozornosti především kuchyni a obývacímu pokoji, na ložnici nesmíte zapomenout. Úklid v této místnosti není o nic méně důležitý a uvidíte, že prospěje nejen vašemu spánku.

Staré pryč

Jaro je ideální dobou k eliminaci zbytečností. Ty vám beztak zabírají místo v bytě a podle čínské filozofie Feng Shui brání příchodu něčeho nového. Jakou věc ale si ponechat a kterou zase vyhodit do koše? Je to velice jednoduché rozhodnutí. Vytřiďte všechny věci, kterých jste se po celý rok nedotkli a jen je přesouvali z místa na místo.

Všechno do pračky

Matrace, peřiny, deky, to vše by mělo letět z vaší ložnice rovnou do pračky nebo čistírny.

  • Matrace. Není žádným tajemstvím, že jedna matrace mùže obsahovat až dva miliony roztočů. Prachoví roztoči žijí z kousků lidské kůže a bezprostřední příčinou alergických reakcí je protein z jejich trusu. Základem je pravidelné praní ložního prádla v teplotách nad 60° C a zejména správná péče o matraci. Každé tři měsíce ji nechte vyvětrat a otočte na druhou stranu.
  • Peřina a polštář. Pravidelné praní všech lůžkovin je stejně důležité, jako jejich větrání. A kdy je čas na celkovou výměnu vašeho polštáře a peřiny se dozvíte zde.
  • Ložní prádlo. Pomyslnou tečkou za vaším jarním úklidem bude čisté povlečenípolštáře a přikrývky. Ty nejprve nechte pořádně vyvětrat na čerstvém vzduchu, ideálně si pozvěte na pomoc teplé jarní sluníčko. Polštáře a přikrývky pravidelně perte jednou za čtvrt roku a ložní povlečení vyměňujte každý týden. Zabráníte tak přenosu bakterií a nejrůznějších roztočů.

  

S našimi přikrývkami bude spánek jedna radost. 

 

 

Nový look

Nalaďte se na svěží vlnu a vpusťte jaro i do svého domova. Chcete oživit svou ložnici? Není nic snadnějšího než převléct svou postel do nového kabátku.

  • Povlečení. Pokud vás už omrzelo klasické bavlněné povlečení, které střídáte rok co rok, je právě ideální čas na změnu. Udělejte radost a kupte si třeba saténové, krepové nebo mikroflanelové povlečení. Nechte svou ložnici rozkvést a podlehněte jemnosti bavlněného saténu. Je to jen a jen na vás.
  • Přehoz. Chcete nový look vaší ložnice? Pak vsaďte na přepychové přehozy z kolekce Deluxe. Fádnost interiéru rozbijí jemné ornamenty v trendy barvách, pro dokonalý soulad můžete doplnit povlečením stejných motivů. Jedinečné přehozy jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny Renforcé a vyplněny dutým vláknem. K dispozici na jednolůžko i dvoulůžko.

    

Díky květinovému vzoru bude jaro i ve vaší ložnici. 

 

 

  • Prostěradlo. K novému povlečení patří nové prostěradlo. Líbit a připomínat jaro by vám mohlo zelené, žluté nebo oranžové. S gumou nebo bez ní, hladké i napínavé. Naše nabídka je nejen kvalitní ale i pestrá a umožní vám si dokonale sladit povlečení, prostěradlo a celý design vaší ložnice.
  • Dekorační polštář. Kouzlete s polštáři a oživte interiér obývacího pokoje kdykoliv máte zrovna náladu. Všechny polštáře jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, jsou příjemné na dotek a syté barvy jim zůstanou i po několikátem vyprání.

A jak na jaře šůrujte ložnici vy? Čas je drahý a proto je potřeba s minimálním časem a minimální námahou dosáhnout maximálního výsledku. Věříme, že s naším sortimentem se vám to povede na výbornou.


Datum zveřejnění: 16.05.2018