B.E.S. – Petrovice, s.r.o.

Krátké představení naší společnosti


Jmenujeme se Šimákovi a jsme rodinná firma se sídlem v Petrovicích s více než dvacetiletou historií, nyní už tradiční výrobce vašeho oblíbeného ložního prádla a prostěradel. Naše podnikání stavíme především na korektních vztazích. Dbáme na ekologii a prioritou je pro nás kvalita a spokojenost našich zákazníků.

Co děláme a co nás baví?

 1. výroba prostěradel a povlečení
 2. zakázková textilní výroba
 3. skladování a logistika
 4. prodeje (nadnárodní, B2B, koncové)
 5. vlastní tvorba software
 6. designerská činnost
 7. rozvoj e-commerce
 8. tvorba brandů
 

 

Výroba prostěradel

V současné době jsme největší výrobní závod na výrobu prostěradel v ČR a SR, které vyrábíme z prověřených a velice kvalitních materiálů. Jsme držiteli značky „záruka České kvality“ od TZÚ. Máme TOP strojní vybavení, včetně automatizované linky na přípravu a stříhání prostěradel.

Výroba povlečení

Povlečení vyrábíme v nepřeberném množství materiálů, kvalit a designů. Veškerý design je navržen dle nejnovějších trendů.

Naše konkurenční výhody

Díky našim specialistům jsme schopni ušít prostěradlo i povlečení na míru, dle rozměrů a atypických dispozic postelí našich zákazníků. Disponujeme vlastními sklady o rozloze cca 1.500 m2. Veškeré naše povlečení a produkty navrhujeme sami, díky našim designérům v Rakousku, Slovinsku, Italii a ČR. Proto máme vždy naše licencované vzory, které prodáváme pod vlastní značkou nebo značkou našeho odběratele.

Naše zákaznická základna

 • Velké obchodní řetezce - Makro CZ, Metro SK, Metro AT, Metro Hu, Globus CZ, Tarington House EU, Neckermann AT, OTTO shop DE (unito), KIKA Liner, Vesna, Vigotex trade
 • Velkoobchody a B2B prodej - obrovská databáze odběratelů
 • Hotely a Penziony - dlouholetí a stabilní odběratelé
 • B2C prodej koncovým zákazníkům - dnes databáze více jak 150.000 našich koncových zákazníků

Přejít na web BES-PETROVICE

Život v Petrovicích